System FaktorPlus składa się z następujących elementów : FP4000,FP ENERGIZE oraz FP PURGE zapewniających maksymalną skuteczność działania.

Faktor Plus jest to nieniszcząca i zautomatyzowana metoda konserwacji i czyszczenia układu paliwowego we wszystkich silnikach Diesla w pojazdach, maszynach budowlanych, agregatach i silnikach stacjonarnych. 
 
Metoda ta jest stosowana do kompleksowego czyszczenia układu paliwowego ( przewody paliwowe, pompa wtryskowa, wtryskiwacze, zawory, tłoki, komora spalania) z luźnych zanieczyszczeń oraz osadów stałych, które nagromadziły się w układzie paliwowym przez okres eksploatacji. 
 
Po przeczyszczeniu układu paliwowego metodą FaktorPlus, silnik ma przywróconą niemalże pierwotną wydajność z bardziej efektywnym i czystszym spalaniem. Okresowe czyszczenie układu paliwowego metodą FaktorPlus pozwala również na znaczne zaoszczędzenie zużycia paliwa.

Chroniony znak towarowy FaktorPlus ma na celu generowanie dla użytkownika oszczędności oraz poprawienie jego bilansu ekologicznego.

podzial